Pehme bandaaž vaagnavööga

69.00 

Mamaco bandaaž toetab õrnalt kõhtu raseduse ajal ning soodustab sünnitusest taastumist

Bandaaži sobib kasutada nii raseduse ajal, sünnitusjärgselt kui ka keisrilõikest paranemisel:

  • tagab mugava toetuse alaseljale, kõhulihastele, kõhuõõne organitele ja keisrilõike õmblustele,
  • leevendab kasvava kõhu raskusest tulenevat väsimust nii seljas kui jalgades,
  • pakub tuge kõhupiirkonna songa ja diastaasi korral,
  • kompressioon soodustab keisrilõike järgselt turse ja valu vähenemist,
  • spetsiaalselt bandaaažiga kasutamiseks mõeldud reguleeritav vaagnavöö toetab 360 kraadi alaselga ja – kõhtu, samati leevendab erinevaid vaagnapiirkonna valusündroome, pinge-, ebamugavus- või raskustunnet.
  • lihtne paigaldada ning mugav kanda riiete all.

Pakend sisaldab: bandaaž, vaagnavöö, kasutusjuhend

Värvus: Must

Suurus Raseduse eelne riiete suurus 30+ rasedusnädalal kõhu ümbermõõt naba kõrguselt mõõdetuna
S 34 – 36 kuni 90 cm
M 36 – 38 90 – 115 cm
L 40 – 42 116 – 135 cm
XL 44 136 – 150 cm

Raseduse ajal

Pehme puuvillasest kangast bandaaž on loodud kasutamiseks raseduse ajal, siis kui juba esinevad või hakkavad ilmnema esimesed rasedusest tingitud skeletilihassüsteemi vaevused (tavaliselt 28. rasedusnädala paiku). Sagedasemad kaebused on pingetunne ja valu abaluude vahel, alaseljas ja ristluu piirkonnas, surisevad või turses käed-jalad, jalgade veenilaiendid, diastaas ning nabasong. Bandaaž pakub mugavat toetust kõhule ja alaseljale, aitab korrigeerida rühti ja leevendab seeläbi eelnevalt mainitud kaebusi. Vaagnavöö kandmine annab kõhtu tõstva efekti ja aitab nii vähendada kõhunaha pinget ja venimist, pakub leevendust seljavalule, puusa-, ristluu- ning “sabakondi” valule ning soodustab paremat vereringlust ala- ja ülakeha vahel. Bandaaži sobib kasutada terve päeva vältel, reguleerides seda vastavalt soovile tugevamalt või lõdvemalt ümber keha. Bandaaži kangas omab OEKO-TEX 100 sertifikaati, mis viitab nahasõbralikkusele ning kanga tootmisel on kasutatud säästlikumalt keskkonna ressursse.

 

Sünnituse järgselt

Peale sünnitust võib bandaaži kasutama hakata juba järgmisel päeval, kuid toimida tuleks vastavalt enesetundele. Bandaaž pannakse ümber kõhu nagu mähis ning sellest tekkiv kerge surve pakub keha keskosale mugavat toestust. Bandaaži abil kaob väline koormus väljavenitatud ja nõrkadelt kõhulihastelt. Lisaks on kergem hoida õiget rühti ning igapäevane liikumine on valutum. Sünnitusjärgselt aitab bandaažist tulenev kompressioon vähendada alakõhus ja vaagnapõhja piirkonnas valitsevat väljavajumise tunnet. Võrreldes klassikaliste kumjate bandaažide, kõhuvööde või korsettidega säilib pehmet bandaaži kandes keha keskosa normaalne liikuvus ja vaba ning sügav hingamisrütm. Need omadused on väga olulised sünnitusjärgsel perioodil lihastunnetuse, -jõu ja -koordinatsiooni taastumisel. Tänu reguleerimisvõimalusele saate sättida bandaaži täpselt nii tugevalt ja toetavalt, et tunnete end maksimaalselt mugavalt. Ideaalne kasutamiseks 1–2 kuud peale sünnitust.

 

KASUTUSJUHEND

 

Bandaaži ostmisel tuleb kaasa kasutusjuhend koos paigaldamise juhisega.

Bandaaž on valmistatud puuvillasest kangast (95%, elastaan 5%). Valitud on Oeko-Tex® 100 sertifitseeritud kangas, mistõttu on see sobilik ka tundlikule nahale. Kangas on hea tihedusega ning naha vastas pehme, looduslike bakterite- ja seentevastaste omadustega, ei ärrita nahka ega tekita allergiat.

Toote pikaaegseks kasutamiseks pidage kinni pesemisjuhistest!