Veebipoe www.mamaco.ee müügitingimused

Veebipoe www.mamaco.ee (edaspidi Veebipood) omanikuks on Fysiomed OÜ (registrikood 11890698), juriidilise aadressiga Pulga tee 23, Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508, Eesti. Järgnevalt kirjeldame Veebipoes tehtavate ostude tingimusi tarbijale/ e-poe kliendile:

•müügilepingu kehtivus;
•toodete hinnainfo ja makseviisid;
•kauba saatmine ja maksumus;
•ostuprotsessi kirjeldus;
•tellimusega seotud info edastamise kord;
•kauba ümbervahetamise ja tagastamise kord; 
•pretensiooni esitamine ja vaidluste lahendamine;
•isikuandmete töötlemine ja otseturustusteated.

Kui vajate abi meie Veebipoes ostu sooritamisel või soovite konsulteerida meie poolt müüdavaid tooteid puudutavates küsimustes, palume pöörduda klienditoe poole telefonil +372 51 09 561 (E-R 10.00 – 16:00 (GMT+2)), kasutades Veebipoe kontaktivormi või e-posti aadressi info@mamaco.ee või saata sõnum Mamaco Facebooki lehe kaudu. Kirjadele vastatakse 7 tööpäeva jooksu.

Müügilepingu kehtivus

Müügitingimused kehtivad Veebipoest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtte Fysiomed OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid. Kauba tellimuse kinnitamisega kohustub Veebipood andma Kliendile üle tema poolt tellitud kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Kliendile. Klient kohustub Veebipoele tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 2 tööpäeva möödudes alates tellimuse edastamise kuupäevast. Müügileping jõustub pärast Kliendi tehtud makse laekumist Veebipoe omaniku Fysiomed OÜ SEB arvelduskontole a/a EE631010220111060013. Veebipoest ostes kinnitab Klient, et nõustub Veebipoe müügitingimustega.

Toodete hinnainfo ja makseviisid

Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on märgitud kaupade juurde. Nii kaupade hinnad kui arveldamine on eurodes (€). Veebipoes toodud kaupade hinnad sisaldavad käibemaksu. Sooritatud ostude eest tasutakse 100% ettemaksuna. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või tellimuse eest tehtud makse laekumiseni. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Kliendi ja Fysiomed OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.mamaco.ee. Makseid vahendab AS SEB Pank. Aktsepteeritavad makseviisid on pangalink (SEB, Swedbank, LHV, Luminor, Citadele) ning krediitkaardid Visa ja MasterCard.

Kauba saatmine ja maksumus

Tellimuste keskmine tarneaeg on 3-5 tööpäeva alates tellimuse jõustumisest (makse laekumisest). Viivituste tekkimisel informeerib Veebipoe klienditeenindus Klienti viivitamatult. Kauba hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest välja arvatud juhul kui ei ole märgitud Veebipoes teisiti. Kättetoimetamise tasu on kliendile näha tellimuse vormistamisel. Pärast makse laekumist komplekteerib Veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Veebipoes näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe arvelduskontole. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb veenduda kohaletoimetamise andmete korrektsuses. Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal või kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Kauba saatmise viisid on järgmised:
•Smartposti pakiautomaadid üle Eesti – transporditeenuse maksumus alates 3 eurot
•Omniva pakiautomaadid üle Eesti – transporditeenuse maksumus alates 3 eurot

Ostuprotsessi kirjeldus

1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Sooduskoodi olemasolu korral saab selle lisada lahtrisse “sooduskood”, mis asub toote juures (Ostukorvi vaade). Liigu lingile „Mine maksmaˮ.

2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Ekraani paremal pool tulbas on näha tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või kasutades krediitkaarte.

3. Kauba eest saab maksta läbi SEB makselahenduse ja läbi järgmiste pankade pangalinkide:  SEB, Swedbank, LHV, Luminor, Citadele ja krediitkaartidega Visa ja MasterCard. Kaardimakse on turvaline, kuna kaardiomaniku autentimine toimub Mastercard Identity Check või Visa Secure (3D Secure) lahendusega.

4. Pärast valitud makseviisi edukat sooritust kuvatakse ekraanile tellimuse kinnitus ning saadetakse see ka Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Ebaõnnestunud makseviisi kasutamise korral tellimuse käsitlus peatatakse ning pakutakse võimalust makset uuesti sooritada.

5. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

6. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul teate saatmisest.

Tellimusega seotud info edastamise kord

Veebipoes tehtud tellimusi täidetakse tööpäevadel (E−R) kell 10.00−16.00 ning keskmiselt kulub tellimuse täitmiseks 3-5 tööpäeva. Kui tellimus on Kliendi poolt valitud transpordiviisiks ette valmistatud, saadetakse Kliendile ka vastavasisuline teade e-posti teel. Juhul kui tellimuse täitmine võtab aega enam või tellimuse täitmisel ilmnevad mingid probleemid, võetakse Kliendiga koheselt ühendust ning lepitakse tellimuse täitmise tingimused kokku täiendavalt.

Kauba ümbervahetamise ja tagastamise kord

Kliendil on õigus lepingust taganeda, kaupa ümber vahetada või tagasi saata vastavalt müügitingimustes sätestatud nõuetele ja kindlaksmääratud tähtaja jooksul. Toote ümbervahetamise või toote nõuetele mittevastavuse osas palume kirjutada meile info@mamaco.ee. Võtame ühendust esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.

14-päevane taganemisõigus VÕS §56:

Pärast kauba kättesaamist on Kliendil õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud tutvumiseks tavapäraselt füüsilises poes. Taganemisõigust ei saa kasutada, kui Klient on toodet juba kasutanud või avanud pakendi viisil (nt katki, määrdunud), mille tõttu ei saa seda enam kolmandatele isikutele pakkuda. Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda e-posti aadressil info@mamaco.ee hiljemalt 14 päeva jooksul peale Veebipoes lepingu sõlmimist. Veebipoe kinnituse korral tuleb Kliendil tagastada tellitud kaup oma originaalpakendis koos ostuarvega hiljemalt 14 päeva pärast avalduse esitamist. Kauba tagastamise/ümbervahetamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode, mille eest vastutab Veebipood). Kui Klient on kaupa kasutanud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt Klient tasus kauba eest. Veebipood tagastab ostusumma Kliendile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest Veebipoe valdusesse. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Kliendilt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Tagastada ei saa tooteid, mis on SOODUSHINNAGA (erihind, eripakkumine, kampaania, sooduspakkumine), mistõttu on eriti oluline veenduda ostusoovis antud tingimustel ja kauba sobivuses enne ostu sooritamist! Veebipood soovib pakkuda meeldivat ostuprotsessi ning kvaliteetseid kaupu ja teenuseid. Kui te Kliendina ei ole siiski rahul oma ostuga, palun andke sellest meile teada e-posti aadressil info@mamaco.ee. Veebipood teeb endast kõik, et tulla vastu oma klientidele ning leida lahendusi, et ostukogemus Veebipoes oleks meeldiv!

Pretensiooni esitamine ja vaidluste lahendamine

Veebipood vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile (Veebipoest mittesõltuv puudus või viga). Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Kliendile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipoest ostetud kaubale kehtib garantiiperiood 2 kuud. Garantii dokumendiks on müügiarve. Garantiidokumendil peab olema märgitud toote nimi ja müügikuupäev. Nõuetekohase dokumendi puudumisel garantii ei kehti. Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul peale müügilepingu sõlmimist Veebipoes klienditoe poole. Kuna Veebipood müüb ka igapäevaseks tarbimiseks mõeldud tekstiilitooteid, on Kliendil vaja arvestada kangamaterjali/toote loomuliku kulumisega. Vältimaks pooltevahelisi vaidlusi peab Klient enne tellitud toote kasutamist tähelepanelikult tutvuma toote kasutusjuhendiga ja kasutama toodet vastavalt tootja soovitustele. Veebipood vastab Kliendi esitatud kaebusele kirjalikult 7 tööpäeva jooksul.

Kui Kliendil on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@mamaco.ee või helistada telefonil +372 51 09 561. Kui Klient ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole (https://komisjon.ee/et/avalduse-esitamine). Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Tarbija kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Isikuandmete töötlemine ja otseturustusteated

Veebipoe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Veebipood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning Kliendile kauba saatmiseks, samuti selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi). Pangakonto numbrit kasutatakse Kliendile maksete tagastamiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele ainult selleks, et kaupa kohale toimetada. Veebipood saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-posti aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid. Kõik lisaküsimused on oodatud info@mamaco.ee.

Autoriõigus

Mamaco kaubamärk kuulub Fysiomed OÜ-le. Veebilehel kasutatud materjalid (tekstid, pildid) on kaitstud autoriõigusega ning veebilehe sisu ei tohi ilma Fysiomed OÜ nõusolekuta kasutada ja levitada.