Allahindlus!

Sooja-külma geelkotid naistele (2tk)

15.60 

 

Korduvkasutatavad kuuma-külma geelkotid naistele raseduse ajaks ja sünnitusjärgselt

Komplekti kuulub:
2 geelkotti
3 geelkoti ümbrist
kasutusjuhend

 

Suurus Raseduse eelne riiete suurus 30+ rasedusnädalat kõhu ümbermõõt naba kõrguselt mõõdetuna
S 34 kuni 89 cm
M 36-38 90 – 115 cm
L 40-42 116 – 135 cm
XL 44 136 – 150 cm

Spetsiaalselt naistele disainitud geelkotid! Geelkotti saab soojendada või hoida sügavkülmas. Külmakott leevendab keisrilõike haavavalu ja turset ning seda võib kasutada ka rinnapõletiku, lahkliha piirkonna turse või hemorroidide korral. Kuumakott aitab lihas- ja liigesvalude ning lihaskrampide puhul. Sobib ka rindade soojendamiseks, et enne lapse imetamist piimavoolu suurendada.

Tähelepanu! Kuuma-külma geelkotti ei tohi asetada otse nahale, selleks tuleb kasutada ettenähtud (bandaaživöö) taskut või asetada õhuke käterätik naha ja geelkoti vahele. Koti soojendav/jahutav efekt kestab umbes 20 minutit. Aplikatsioone võib päeva jooksul teha korduvalt. Kui soojendav/jahutav efekt tundub ebamugav, siis eemaldage geelkott ja proovige mõne aja pärast uuesti. Vältige geelkoti mahakukkumist (purunemisoht). Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Soojaravi: hoidke geelkotti 10 minuti jooksul kuumas vees (umbes 80°C). Kasutage geelkotti probleemsel piirkonnal vastavalt enesetundele 5–20 minutit. Seejärel eemaldage see ja tehke soojaravist umbes 2- tunnine paus. Soojendada võib ainult toasooja geelkotti.

Külmaravi: hoidke geelkotti enne kasutamist vähemalt 2 tundi sügavkülmas. Geel hangub. Kasutage geelkotti probleemsel piirkonnal vastavalt enesetundele 5–20 minutit. Seejärel eemaldage see ja tehke külmaravist umbes 2-tunnine paus.